54
08.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie z s. Tuleją, a z praworządnością i przyzwoitością!
(2020.06.08)
Zmierzamy w kierunku Korei Północnej. Jeszcze trochę i Kaczafi będzie mógł nakazywać egzekucje wybranych ludzi.
Gosc (2020.06.08)

info

10  
  24
Ciekawe co Wy na to, że Kaczyńskiego, Latkowskiego i zatokę sztuki reprezentowała ta sama kancelaria prawna. To dopiero przykład morale, etyki i praworządności. ..
(2020.06.08)

info

7  
  14
W tej chwili trzeba się zmobilizować, by odsunąć prezydenta, który bezprzykładnie hańbił swój urząd, jednocześnie siły obywatelskie powinny pilnować, czy nie dochodzi do żadnych manipulacji i fałszów - podkreślił prof. Leszek Balcerowicz w programie "Tłit". Zdaniem byłego wicepremiera po pięciu latach rządów Prawa i Sprawiedliwości próby manipulacji przy wyborach prezydenckich są więcej niż prawdopodobne. Prof. Balcerowicz odniósł się też do słów Jarosława Kaczyńskiego o "chamskiej hołocie". - Nie wiem, co siedzi w głowie prezesa. Wiem jednak, że w krajach demokratycznych, które znam, coś takiego nie miało miejsca. Gdyby komuś coś takiego się wymknęło, straciłby urząd - podkreślił były wicepremier i minister finansów.
(2020.06.08)
Co za idioci wymyślili ten wiec poparcia chcecie za tym facetem głosować dla przypomnienia on orzekł wysokie odszkodowanie dla skazanego za zabójstwo 250tyś zł za złe traktowanie przez współwięzniów a ja nie mogę normalny człowiek otrzymać odszkodowania? to dobrze !! ten cały tuleja powinien być zamknięty a nie jeszcze osądzać!!!!!
jala (2020.06.08)
Zastanawialiscie sie kiedys wy srodowisko prawnicze dlaczego macie tak zszargana opinie w spoleczenstwie??? Wszyscy nie tylko sedziowie jestescie kasta cwaniakow i swietych krow. Zdecydowana wiekszosc tych ktorzy mieli z wami do czynienia to potwierdza. Moze zamiast wciskac ten zenujacy kit ludziom popatrzcie na siebie. : na wasze honoraria, nietykalnosc, nepotyzm, korupcje, hipokryzje. .. .
Von Trupka (2020.06.08)
Sędzia, który przyznaje bandycie 250 tyś złotych odszkodowania, to żaden sędzia.
Gościu. (2020.06.08)

info

21  
  2
Nawet tutaj dotarła banda pisowskich trolli.
(2020.06.08)

info

3  
  22
czerwonych rozliczyc
(2020.06.08)

info

19  
  0
Za taka kasę jaką otrzymuja sedziowei i przywileje (w tym emerytalne)oraz to, że są na umowach o pracę, to także powinni odpowiadac dyscyplinarnie - Jak każdy pracownik (kodeks pracy)
link 2 (2020.06.08)

info

19  
  2