Wybrany wątek opinii
Paranoja. Mam sie z tym Tuleją identyfikować.
Do moderacji
Odpowiedz
64
25
Nie masz się z nikim identyfikować. Masz zrozumieć, że jak sam zderzysz się z jakimś urzedem obsadzonym przez ludzi z PiS, to nie masz szans, a w sądzie tym bardziej. I, żeby była jasność, nie popieram KOD, ale w tej sprawie, akurat mają rację.
Do moderacji
Odpowiedz
16
38
@mm263 - W sądzie to ja nie mam żadnych szans nie z powodu PiS tylko tego betonu który tam tkwi od wielu lat. W urzędach też nie zauważyłem żeby mnie PiS gnebił szczególnie że często są tam ekipy z całkiem innej politycznej bajki.
Do moderacji
Odpowiedz
30
10
Nie z s. Tuleją, a z praworządnością i przyzwoitością!
Do moderacji
Odpowiedz
4
16
Co za idioci wymyślili ten wiec poparcia chcecie za tym facetem głosować dla przypomnienia on orzekł wysokie odszkodowanie
dla skazanego za zabójstwo 250tyś zł za złe traktowanie przez współwięzniów a ja nie mogę normalny człowiek otrzymać
odszkodowania? to dobrze !! ten cały tuleja powinien być zamknięty a nie jeszcze osądzać!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
19
2