Wybrany wątek opinii

Paranoja. Mam sie z tym Tuleją identyfikować.
(2020.06.08)
Nie masz się z nikim identyfikować. Masz zrozumieć, że jak sam zderzysz się z jakimś urzedem obsadzonym przez ludzi z PiS, to nie masz szans, a w sądzie tym bardziej. I, żeby była jasność, nie popieram KOD, ale w tej sprawie, akurat mają rację.
mm263 (2020.06.08)
@mm263 - W sądzie to ja nie mam żadnych szans nie z powodu PiS tylko tego betonu który tam tkwi od wielu lat. W urzędach też nie zauważyłem żeby mnie PiS gnebił szczególnie że często są tam ekipy z całkiem innej politycznej bajki.
(2020.06.08)
Nie z s. Tuleją, a z praworządnością i przyzwoitością!
(2020.06.08)
Co za idioci wymyślili ten wiec poparcia chcecie za tym facetem głosować dla przypomnienia on orzekł wysokie odszkodowanie dla skazanego za zabójstwo 250tyś zł za złe traktowanie przez współwięzniów a ja nie mogę normalny człowiek otrzymać odszkodowania? to dobrze !! ten cały tuleja powinien być zamknięty a nie jeszcze osądzać!!!!!
jala (2020.06.08)
Powrót do komentarzy