UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale niektórzy mają coś z głowami z tymi resoryowymi stanowiskami od pokoleń. Mój dziadek miał wysokie stanowisko w Milicji ale ja jakoś nie mam z tego profitów i stanowiska. Puknijcie się w głowy i zejdźcie na ziemie.

Kkkkk1

Anuluj