UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale niektórzy mają coś z głowami z tymi resoryowymi stanowiskami od pokoleń. Mój dziadek miał wysokie stanowisko w Milicji ale ja jakoś nie mam z tego profitów i stanowiska. Puknijcie się w głowy i zejdźcie na ziemie.
Kkkkk1