UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale niektórzy mają coś z głowami z tymi resoryowymi stanowiskami od pokoleń. Mój dziadek miał wysokie stanowisko w Milicji ale ja jakoś nie mam z tego profitów i stanowiska. Puknijcie się w głowy i zejdźcie na ziemie.

Kkkkk1