UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Haha Tuleya, może od razu ogłoście go kanonizowanym. Co wy chcecie bronić co? Tych wyroków, kasty mówiącej że oni mają zawsze rację, a każdy kto się sprzeciwi to pisior. wezcie się ludzie zastanówcie co mówicie i kogo popieracie, upadek sedziostwa? Nie bądźcie smieszni