UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miastem rzadzi po sld i psl, czyli totalna opozycja, trzeba glosowqc na pis, zeby ich POgonic i zmienic sytuacje w miescie.
Miastem rzadzi po sld i psl, czyli totalna opozycja, trzeba glosowqc na pis, zeby ich POgonic i zmienic sytuacje w miescie.