UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To głosujcie na PO i Trzaskowskiego w Elblągu to jeszcze szybciej zlikwiduja szkoły. Dość już PO zrujnowala Elbląg że nic nie ma.

Moko

Anuluj