UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To głosujcie na PO i Trzaskowskiego w Elblągu to jeszcze szybciej zlikwiduja szkoły. Dość już PO zrujnowala Elbląg że nic nie ma.
Moko
To głosujcie na PO i Trzaskowskiego w Elblągu to jeszcze szybciej zlikwiduja szkoły. Dość już PO zrujnowala Elbląg że nic nie ma.
Moko