UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzieci mniej, bo mniej mieszkancow to proste, bo ludzie POwyjezdzali. Zostaly lesne dziadki. No to mamy ch d i kamueni kupa.


Anuluj