Wybrany wątek opinii

No i o to chodzi. Głosujcie na Pis
(2020.06.04)
Miastem rzadzi po sld i psl, czyli totalna opozycja, trzeba glosowqc na pis, zeby ich POgonic i zmienic sytuacje w miescie.
(2020.06.04)
Powrót do komentarzy