Wybrany wątek opinii
No i o to chodzi. Głosujcie na Pis
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
Miastem rzadzi po sld i psl, czyli totalna opozycja, trzeba glosowqc na pis, zeby ich POgonic i zmienic sytuacje w miescie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
8