87
04.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mm. G. - Przede wszystkim pozbawiona tez chyba inteligencji, takiej osoby nie mającej pojęcia o edukacji to jeszcze nie było. Standaryzacja panie prezydencie, i to jak najszybciej, żeby nie wyrządziła więcej szkody!
(2020.06.04)
Juz piaty rok tak w plaszczyku
(2020.06.04)
Zygfryd ponoć to ty masz zająć te miejsce, twój idol w twych marzeniach!
(2020.06.04)
Wystąpienie dyrektor Sowickiej niestety. .. .. jak zwykle mijające się z prawdą. .. .. czy na to jest zgoda Prezydenta ?
100%elblążanin (2020.06.04)

info

21  
  2
Wypowiedź zgłoszona do prokuratora
(2020.06.04)
Zero konkretów u pani dyrektor, motala się przy każdym wypowiadanym zdaniu. Ktoś się pyta, czy było jej zimno, bo w płaszczu cały czas. .. No cóż, łatwiej jej było uciekać. .. Nie pozwolimy na żadna likwidację. ..
Rodzic1111 (2020.06.04)

info

20  
  2
@lewizna - on rozwiązuje a pis je stwarza
katy1 (2020.06.04)
Nie uda ci sie gamoniu- w tym wieku kobieta ma ugruntowane poczucie wartości- wymyśla sz i wymyslasz bardzo jej nienawidzisz chyba- spadaj na szczaw
(2020.06.04)
Czy ta szkoła i ten dyrektor naprawdę podlega kintroli UM ? Ni wierzę.
(2020.06.04)

info

9  
  2
Jak nie wstyd kłamać że nie będzie likwidacji już miała być od początku roku likwidacja SP9 ale korona wirus i plan poszedł w piz. .. A szkoła technikum na komenskiego też likwidacja. Sp 9 likwidacja bo nie opłacalne bo tylko 400dzieci chodzi. A działka duża jak dla dewelopera.
Moko (2020.06.04)

info

16  
  2