Wybrany wątek opinii

To głosujcie na PO i Trzaskowskiego w Elblągu to jeszcze szybciej zlikwiduja szkoły. Dość już PO zrujnowala Elbląg że nic nie ma.
Moko (2020.06.04)
@Moko - No i o to chodzi- na pis Na pis
(2020.06.04)
Powrót do komentarzy