Wybrany wątek opinii
To głosujcie na PO i Trzaskowskiego w Elblągu to jeszcze szybciej zlikwiduja szkoły. Dość już PO zrujnowala Elbląg że nic nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
13
13
@Moko - No i o to chodzi- na pis Na pis
Do moderacji
Odpowiedz
0
5