Wybrany wątek opinii

Z tego co wiem ma dość a tu ma wrócić czerepak
(2020.06.04)
Niech Jocza ze sobą zabierze i wypad
(2020.06.04)
My tez mamy jej dość
(2020.06.04)
My to kto? Znowu bogusław i bogusław
(2020.06.04)
Zygfryd ponoć to ty masz zająć te miejsce, twój idol w twych marzeniach!
(2020.06.04)
Edek wróć. Dla pis jesteś idealny
(2020.06.04)
Powrót do komentarzy