Wybrany wątek opinii
Z tego co wiem ma dość a tu ma wrócić czerepak
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
Niech Jocza ze sobą zabierze i wypad
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
My tez mamy jej dość
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
My to kto? Znowu bogusław i bogusław
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Zygfryd ponoć to ty masz zająć te miejsce, twój idol w twych marzeniach!
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Edek wróć. Dla pis jesteś idealny
Do moderacji
Odpowiedz
3
0