A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pokazuje że żyje, że mogło być o wiele gorzej. Jednym słowem, ,nic się nie stało''
Najazd dobry, wyjście z progu też niezłe, tylko ten telemark nie wyszedł. Co by się wszystko szczęśliwie skończyło.
bo woda skażona
A ja bym mu dał nagrodę Darwina. Sierota nie patrzy gdzie jedzie. Kiedyś taki szedł i miał nadzieję że między słupkami przy chodniku nie ma łańcucha. Podobnie skończył. Ludzie beke mieli. .. .
Biały szlaban to nie jest najlepsza kolorystyka, dla lepszej widoczności oznakowań używa się kolorów, żółtego i czerwonego.
Bywa takie światło dnia, że te szlabany są prawie niewidoczne. Zapewne. to nie jest, pierwszy taki przypadek wjechania w bardzo słabo widoczny szlaban. Może należy zmienić kierunek postrzegania przyczyny takich przypadków?
Szukajcie tego idioty, który ten szlaban postawił. ..
@Jamaleg - Chcesz grodzić kup sobie 10h ziemi postaw dom i stawiaj sobie płot. Miasto to miasto a nie osiedle domków jednorodzinnych. Idealnie dla złodziei, bo dzik nie będzie gdzie miał uciec a ludzie nie pomogą tylko pozamykają okna.
Po prostu pilot nie zadziałał i dlatego taki wkurzony.
@emce - "Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!"
no Ploterek napisz i daj wykładnię, a wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie o 16.30 na Nowowiejskiej przy jadze i jadła sobie lody w kubeczkach a co tam