A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@asas - może rzeczywiście jakiś koleś komandos i chciał poćwiczyć jak rambo,
na szlabanie powinno być migające światełko żeby był widoczny z daleka
wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie - no i co takiego, masz problem.
@korba666 - Wal śmiało. Może w końcu coś się we łbie poukłada. Szlaban jest dobrze widoczny, oznakowany przez spółdzielnię. Miał tyle miejsca, że śmiało mógłby go ominąć. Tylko pełny zwrot za naprawę od durnia.
Chłop pewnie w szoku jest😁
Wyrosła nam nowa kasta, mianowicie rowerzyści. Im wszystko wolno, jeździć po chodnikach gdziekolwiek i kiedykolwiek, nie ubezpieczeni, nie przestrzegający przepisów "Prawa o ruchu drogowym", a jak zwrócisz uwagę, to jeszcze człeka ochrzanią i zgnoją. No co, może nie ? I to wszędzie, w całej Polsce szarogęsią się szczególnie na chodnikach. A władzuchna kochana udaje że nie ma i ich nie widzi heheheheheh.