76
27.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@asas - może rzeczywiście jakiś koleś komandos i chciał poćwiczyć jak rambo,
(2020.05.29)
na szlabanie powinno być migające światełko żeby był widoczny z daleka
(2020.05.29)

info

0  
  0
wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie - no i co takiego, masz problem.
(2020.05.29)
@korba666 - Wal śmiało. Może w końcu coś się we łbie poukłada. Szlaban jest dobrze widoczny, oznakowany przez spółdzielnię. Miał tyle miejsca, że śmiało mógłby go ominąć. Tylko pełny zwrot za naprawę od durnia.
nie-malkontent (2020.05.29)
Chłop pewnie w szoku jest😁
Arab (2020.05.29)

info

0  
  0
Wyrosła nam nowa kasta, mianowicie rowerzyści. Im wszystko wolno, jeździć po chodnikach gdziekolwiek i kiedykolwiek, nie ubezpieczeni, nie przestrzegający przepisów "Prawa o ruchu drogowym", a jak zwrócisz uwagę, to jeszcze człeka ochrzanią i zgnoją. No co, może nie ? I to wszędzie, w całej Polsce szarogęsią się szczególnie na chodnikach. A władzuchna kochana udaje że nie ma i ich nie widzi heheheheheh.
nieelblążanin (2020.05.31)

info

1  
  1