UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najazd dobry, wyjście z progu też niezłe, tylko ten telemark nie wyszedł. Co by się wszystko szczęśliwie skończyło.
pan_janusz
Najazd dobry, wyjście z progu też niezłe, tylko ten telemark nie wyszedł. Co by się wszystko szczęśliwie skończyło.
pan_janusz