Wybrany wątek opinii

Ploterek a udowodnij że te lody to była ich przerwa przewidziana na posiłek bo zamiast patrolować można by tylko jeść lub stać pod MC Donaldem i zawsze byłaby to przerwa. Daj wykładnie ile czasu mają na posiłek w ciągu służby i w jakich warunkach.
(2020.05.28)
no Ploterek napisz i daj wykładnię, a wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie o 16.30 na Nowowiejskiej przy jadze i jadła sobie lody w kubeczkach a co tam
(2020.05.29)
wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie - no i co takiego, masz problem.
(2020.05.29)
Powrót do komentarzy