UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biały szlaban to nie jest najlepsza kolorystyka, dla lepszej widoczności oznakowań używa się kolorów, żółtego i czerwonego. Bywa takie światło dnia, że te szlabany są prawie niewidoczne. Zapewne. to nie jest, pierwszy taki przypadek wjechania w bardzo słabo widoczny szlaban. Może należy zmienić kierunek postrzegania przyczyny takich przypadków?

HAL

Anuluj