UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Biały szlaban to nie jest najlepsza kolorystyka, dla lepszej widoczności oznakowań używa się kolorów, żółtego i czerwonego. Bywa takie światło dnia, że te szlabany są prawie niewidoczne. Zapewne. to nie jest, pierwszy taki przypadek wjechania w bardzo słabo widoczny szlaban. Może należy zmienić kierunek postrzegania przyczyny takich przypadków?
HAL