76
27.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
5 piw zamawia.
Xq (2020.05.28)
A mi tu trąca kolesia z kartą dostępu na szyi. Może jakaś JW czy inna organizacja?
asas (2020.05.28)
jaki to sprawca, ja wziąłbym adwokata i odszkodowanie od sielnki
(2020.05.28)

info

2  
  1
Ten rowerzysta, gdyby zamiast szlabanu trafilby dziecko to zabilby, sluchajac swojej muzyczki i bedac myslami daleko od drogi. To najbardziej niebezxpieczny element, nic nie widzi, nic nie slyszy, cala droga jego !
Jacoby (2020.05.28)

info

2  
  4
Ploterek a udowodnij że te lody to była ich przerwa przewidziana na posiłek bo zamiast patrolować można by tylko jeść lub stać pod MC Donaldem i zawsze byłaby to przerwa. Daj wykładnie ile czasu mają na posiłek w ciągu służby i w jakich warunkach.
(2020.05.28)
ten szlaban jest bardzo niebezpieczny i niewidoczny, sam bym w niego juz kilka razy przywalił bo go poprostu nie widac.
korba666 (2020.05.28)
I teraz spółdzielnia powinna wypłacić odszkodowanie dla rowerzysty. ..
jaa258963 (2020.05.28)

info

5  
  0
Na filmie wyraznie widać jak w ostatniej chwili chce zachamować, ale już za pózno
(2020.05.28)
@Hdhd - A ty jak jedziesz na zakupy i parkujesz komuś pod blokiem to jest ok?
Jamaleg (2020.05.28)
Wygląda na wqrwionego pisiora bo duda traci poparcie
Jamaleg (2020.05.28)

info

1  
  0