A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
5 piw zamawia.
A mi tu trąca kolesia z kartą dostępu na szyi. Może jakaś JW czy inna organizacja?
jaki to sprawca, ja wziąłbym adwokata i odszkodowanie od sielnki
Ten rowerzysta, gdyby zamiast szlabanu trafilby dziecko to zabilby, sluchajac swojej muzyczki i bedac myslami daleko od drogi. To najbardziej niebezxpieczny element, nic nie widzi, nic nie slyszy, cala droga jego !
Ploterek a udowodnij że te lody to była ich przerwa przewidziana na posiłek bo zamiast patrolować można by tylko jeść lub stać pod MC Donaldem i zawsze byłaby to przerwa. Daj wykładnie ile czasu mają na posiłek w ciągu służby i w jakich warunkach.
ten szlaban jest bardzo niebezpieczny i niewidoczny, sam bym w niego juz kilka razy przywalił bo go poprostu nie widac.
I teraz spółdzielnia powinna wypłacić odszkodowanie dla rowerzysty. ..
Na filmie wyraznie widać jak w ostatniej chwili chce zachamować, ale już za pózno
@Hdhd - A ty jak jedziesz na zakupy i parkujesz komuś pod blokiem to jest ok?
Wygląda na wqrwionego pisiora bo duda traci poparcie