UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no Ploterek napisz i daj wykładnię, a wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie o 16.30 na Nowowiejskiej przy jadze i jadła sobie lody w kubeczkach a co tam
no Ploterek napisz i daj wykładnię, a wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie o 16.30 na Nowowiejskiej przy jadze i jadła sobie lody w kubeczkach a co tam