A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czytam te wpisy i ręce opadają. Gdzie i kiedy my takich gamoni naprodukowaliśmy, ani czytają ani oglądają ze zrozumieniem Kiedyś Kobuszewski opowiadał dialog jak to znalazł rozum na ulicy i nie mógł znaleźć właściciela I oto mamy całą masę ludzką bez rozumów. Jedzie taki na rowerze pół biedy że niszczy siebie jego wola ale niszczy mienie publiczne, a jak by to było dziecko albo staruszka nie mówię już o Twoim ślicznym autku Też byś tak pitolił na forum?
@D36 - Tego nie da się obejżeć tylko raz :-))))
Macie problem ze szlabanem, dobrze, że człowiek się pozbierał.
Dajcie mu spokój !!Jeszce po glebie walczył z ostrym cieniem mgły☺
@zb - Mieszkalem 10 lat w Londynie i tam tez są szlabany/bramy. Nie pitol głupot, bo tu chodzi o bezpieczeństwo i miejsce do parkowania. .. żeby aci żaden menel nie parkował jak mu się podoba pod Twoim domem.
Powinni go odnaleźć i prxrprosic
Powinni go znaleźć i jeszcze przeprosić za stawianie tych durnych szlabanów, mało się nie zabił. To jemu należy się odszkodowanie a nie to on ma ponosić jakiekolwiek konsekwencje. .. Jakaś kpina 😡
@mm263 - To był ostry cień mgły
Jak się nie utopi to już po wszystkim
@Wrr - Elblascy policjanci po raz kolejny poszukuja sprawcy. .. .. a Ja bym poszukal sprawcy zamontowania tej pulapki, na filmie jak na dloni widac, ze rowerzysta zostal zaskoczony, ten szlaban jest prawie niewidoczny I jesli swieci z przeciwka slonce- masz problem, kazdy sie moze na to wladowac, szlaban powinien miec paski ostrzegawcze zwisajace do ziemi, bo w tej postaci naraza nastepnych na kalectwo a nawet smierc- ten rowerzysta mial duzo szczescia, bo mogl upasc po tym salcie na glowe. Tego wykonawce szlabanu zaskarzyl bym do sodu za stwarzanie zagrozenia.