UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zb - Mieszkalem 10 lat w Londynie i tam tez są szlabany/bramy. Nie pitol głupot, bo tu chodzi o bezpieczeństwo i miejsce do parkowania. .. żeby aci żaden menel nie parkował jak mu się podoba pod Twoim domem.

Hdhd

Anuluj