76
27.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Piesza2 - To pulapka, ktora nie jest w ogole oznaczona zrobil bym zdjecie I do sadu za nim postawia odpowiednie ostrzezenia.
(2020.05.28)
Policja go poszukuje poszkodowanego rowerzystę w związku z należnym mu odszkodowaniem.
(2020.05.28)

info

4  
  2
@Wrr - Jeżeli już to dowlukł się 🤣
SWO (2020.05.28)
Ten szlaban automatycznie sie otwiera :). Pewnie myslal ze zdązy sie otworzyc; )
HvK (2020.05.28)

info

1  
  1
@HansSolo - Fikołek to nie salto.
myk (2020.05.28)
@Gestum - a wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie o 16.30 na Nowowiejskiej przy jadze i jadła sobie lody w kubeczkach a co tam
(2020.05.28)
A to nie wolno policjantowi mieć przerwy na służbie? Nie obowiązuje ich kodeks pracy w zakresie przerw w pracy? Mają przez 12 godzin nic nie jeść? Czy może w biegu opier. .. ić kawałek kiełbasy? Ty też w pracy nie jesz, nie pijesz kawy/herbaty, nie masz przerw?
Ploterek (2020.05.28)
To rowerzysta powinien znaleźć tego co tam postawił ten szlaban i poluje nim na ludzi. Ten szlaban jest mało widoczny, pomalowany w jasnych kolorach a i znaku nie widać ostrzegawczego.
(2020.05.28)

info

5  
  1
@Ploterek - a jak mają co godzinkę przerwę na parkingach, a to tu a to tam?
(2020.05.28)
A czemu on jak wstaje to podnosi tą prawą rękę do góry?
(2020.05.28)