A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Piesza2 - To pulapka, ktora nie jest w ogole oznaczona zrobil bym zdjecie I do sadu za nim postawia odpowiednie ostrzezenia.
Policja go poszukuje poszkodowanego rowerzystę w związku z należnym mu odszkodowaniem.
@Wrr - Jeżeli już to dowlukł się 🤣
Ten szlaban automatycznie sie otwiera :). Pewnie myslal ze zdązy sie otworzyc; )
@HansSolo - Fikołek to nie salto.
@Gestum - a wczoraj młoda parka policjantów siedziała sobie w wozie o 16.30 na Nowowiejskiej przy jadze i jadła sobie lody w kubeczkach a co tam
A to nie wolno policjantowi mieć przerwy na służbie? Nie obowiązuje ich kodeks pracy w zakresie przerw w pracy? Mają przez 12 godzin nic nie jeść? Czy może w biegu opier. .. ić kawałek kiełbasy? Ty też w pracy nie jesz, nie pijesz kawy/herbaty, nie masz przerw?
To rowerzysta powinien znaleźć tego co tam postawił ten szlaban i poluje nim na ludzi. Ten szlaban jest mało widoczny, pomalowany w jasnych kolorach a i znaku nie widać ostrzegawczego.
@Ploterek - a jak mają co godzinkę przerwę na parkingach, a to tu a to tam?
A czemu on jak wstaje to podnosi tą prawą rękę do góry?