UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytam te wpisy i ręce opadają. Gdzie i kiedy my takich gamoni naprodukowaliśmy, ani czytają ani oglądają ze zrozumieniem Kiedyś Kobuszewski opowiadał dialog jak to znalazł rozum na ulicy i nie mógł znaleźć właściciela I oto mamy całą masę ludzką bez rozumów. Jedzie taki na rowerze pół biedy że niszczy siebie jego wola ale niszczy mienie publiczne, a jak by to było dziecko albo staruszka nie mówię już o Twoim ślicznym autku Też byś tak pitolił na forum?

emce