UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@zb - Mieszkalem 10 lat w Londynie i tam tez są szlabany/bramy. Nie pitol głupot, bo tu chodzi o bezpieczeństwo i miejsce do parkowania. .. żeby aci żaden menel nie parkował jak mu się podoba pod Twoim domem.

Hdhd