76
27.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elblaskiej policji trzeba we wszystkim pomagac sami albo nie chca albo nie mogą albo za malo zarabiaja albo. ..
(2020.05.27)

info

8  
  1
@Z i e l a r s k i- osiedle było budowane, jak zresztą i cały Elbląg, gdy furmanki stały na swoim podwórku, a obecne parkingi były często ogrodami z sadami drzew. Nie dziwacz więc proszę.
lelekdusiciel (2020.05.27)

info

5  
  2
To nasz senator z Bożej łaski!!!
Obywatel RP (2020.05.27)

info

2  
  1
slabo oznaczony ten szlaban, jak sie bierze na hol auto albo wystaje z tylu jakas czesc to trzeba przywiazac czerwona szmate zeby bylo lepiej widoczne a tu facet nie zauwazyl i mial awaryjne ladowanie, druga sprawa to te szlabany powinny byc tak skonstruowane ze przy wiekszej sile nacisku poprostu belka odpada a nie wylamuje sie lub wygina przez co poddaje zniszczeniu
(2020.05.27)

info

14  
  0
@zb - grodza sobie i dbaja o porzadek, jak nie grodza to jest nieporzadek, smieci syf i psie kupska, wystarczy czasem pochodzic po miescie i zobaczyc jak jest plot to jakos czysciej ladniej
(2020.05.27)
jak pies ugryzie wlasciciela to jedyne wyjscie odstrzelic, wiec nie licz ze popelnia samobója
(2020.05.27)
niezly aktobata z niego, saltomortale
(2020.05.27)

info

2  
  0
W normalnym kraju ten rowerzysta dostał by jeszcze odszkodowanie od spółdzielni, a w Polsce chcą go karać.
fcc (2020.05.27)

info

18  
  4
Jak nie zauważył jak się patrzył na ten szlaban 🤦😂. Masakra 😭
(2020.05.27)

info

5  
  3
jego ból jest wiekszy i cenniejszy niż twój
robak zwykly szary robol (2020.05.27)