A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elblaskiej policji trzeba we wszystkim pomagac sami albo nie chca albo nie mogą albo za malo zarabiaja albo. ..
@Z i e l a r s k i- osiedle było budowane, jak zresztą i cały Elbląg, gdy furmanki stały na swoim podwórku, a obecne parkingi były często ogrodami z sadami drzew. Nie dziwacz więc proszę.
To nasz senator z Bożej łaski!!!
slabo oznaczony ten szlaban, jak sie bierze na hol auto albo wystaje z tylu jakas czesc to trzeba przywiazac czerwona szmate zeby bylo lepiej widoczne a tu facet nie zauwazyl i mial awaryjne ladowanie, druga sprawa to te szlabany powinny byc tak skonstruowane ze przy wiekszej sile nacisku poprostu belka odpada a nie wylamuje sie lub wygina przez co poddaje zniszczeniu
@zb - grodza sobie i dbaja o porzadek, jak nie grodza to jest nieporzadek, smieci syf i psie kupska, wystarczy czasem pochodzic po miescie i zobaczyc jak jest plot to jakos czysciej ladniej
jak pies ugryzie wlasciciela to jedyne wyjscie odstrzelic, wiec nie licz ze popelnia samobója
niezly aktobata z niego, saltomortale
W normalnym kraju ten rowerzysta dostał by jeszcze odszkodowanie od spółdzielni, a w Polsce chcą go karać.
Jak nie zauważył jak się patrzył na ten szlaban 🤦😂. Masakra 😭
jego ból jest wiekszy i cenniejszy niż twój