UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wrr - Elblascy policjanci po raz kolejny poszukuja sprawcy. .. .. a Ja bym poszukal sprawcy zamontowania tej pulapki, na filmie jak na dloni widac, ze rowerzysta zostal zaskoczony, ten szlaban jest prawie niewidoczny I jesli swieci z przeciwka slonce- masz problem, kazdy sie moze na to wladowac, szlaban powinien miec paski ostrzegawcze zwisajace do ziemi, bo w tej postaci naraza nastepnych na kalectwo a nawet smierc- ten rowerzysta mial duzo szczescia, bo mogl upasc po tym salcie na glowe. Tego wykonawce szlabanu zaskarzyl bym do sodu za stwarzanie zagrozenia.