A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To może się doucz. .. polskie prawo nazywa kolizja zdarzenie drogowe, w wyniku którego nie było osób, które doznały rozstroju zdrowia powyżej 7 dni. .. Więc klasyfikacja tego zdarzenia drogowego jest jak najbardziej trafna. .. to była kolizja. ..
Jak się patrzy na te komentarze. .. to sami kierowcy rajdowi. .. nigdy nie popełnili żadnego wykroczenia drogowego. .. (kolizja to właśnie wykroczenie. .. )nigdy nie popełnili żadnego błędu na drodze. .. nigdy źle nie zaparkowali. .. jak było ograniczenie do 40km/h na prostej i szerokiej drodze, to przestrzegał. .. w ogóle, to jeżdżą zgodnie z przepisami. .. a nawet jeśli pomimo tego stracą panowanie nad kierownicą, to reagują w tak wspaniały sposób, że nawet mrowce krzywdy nie zrobią. .. i oczywiście. .. człowiek z Mazowsza. .. to człowiek z Warszawy. .. Bo przecież na Mazowszu jest tylko jedno miasto. .. nad morze nikt stamtąd wyjechać nie może. .. Bo i po co. .. ? Pewnie elblazanie dorabiają wszystkich przedsiębiorców nad morzem. .. w ogóle. .. to wszystkie wypadki w tym mieście, to wina warszawiaków. .. nawet jak w nich nie uczestniczą. .. to mają takie ludy, że na odległość działają na porządnych kierowców Elbląga. ..
@Cogitans - Pojęcie to nie funkcjonuje na gruncie prawa polskiego. Ty sie doucz. Napisalem moim zdaniem, czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem, że mam rację.
Bidak nie wiedzial, ze w Elblagu nic sie nie udaje, moze i rekord pobil, ale tu o pobicie najlatwiej- do celu jednak nie dojechal.
Z Mazowsza to ewentualnie nam wirusa przywioza niedługo
Po co się paletaja jak u nich codziennie po 300 zakazen
Z pod Warszawy, ,, ? Pewnie kolejny wieśniak z brakiem mózgu w łepetynie !!!!!
Bmw serii 3 plus 19 latek plus mokra nawierzchnia = zawsze karetka
Dlatego swojemu dzieciakowi kupie guattro z jakims zamulajacym silnikiem. Zadnych 3 z tylnym napedem i podobnych wynalazków.
Ja tu widze piniążki, dajta ja odkupiemi wyklepiem rach, ciach, ciach!!! Zawszem mnie na prawdęm spotkacie na AL. Piłsudzkiego. Siedzem w małym autku i czekam na ciekawe oferty. Uczciwie mówię:)Dajta tą bunię a zrobiem z niej cacuszko nie bite w salonie takiej nie widzieli a dotego jak plakiem będzie wszedzie pachniało. .. .Dziewczyny rozkladaja nogi na sam widok. ..
@Cogitans - Po co to te umoralniania? Jakby ci skosił kogoś z rodziny to też tak byś moralizował? Wątpię. A że mentalność warszawiaków jest znana to i komentarze poleciały kilka lat temu podczas sezonu letniego na wybrzeżu w sklepach pojawiły się tabliczki z napisem warszawiaków nie obsługujemy bo mieli dość buty i chamstwa warszawki, gdyż właśnie tak się przedstawiają mieszkańcy mazowsza, czego jak na ironię nie robią rodowici Warszawiacy Druga sprawa jak masz prawko od roku to pokora noga z gazu zwłaszcza jak ludzi wieziesz, rozumiał byś to wszystko panie "myślący"jak byś trochę życia znał,
@Polak były mieszkaniec - Idiota jesteś i tyle, co ma marka auta do głupoty kierowcy ? Lataj sobie dalej swoim matizem psie