A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Znafcza - Seria 5,E60, znawca wielki, haha kup dzieciakowi bunkier
Ludzie umieraja tulko na koronawirusa, a wypadki sa tylko z powodu nadmiernej predkosci.
Doucz się, bo jednak funkcjonuje
ta informacja, to tak ku przestrodze innym nadętym, zarozumiałym kierowcom, którym się wydaje, że są królami szos. tu na szczęście nikomu nic się nie stało, ale często ofiarami są nic nie winni podróżujący, w których taki półgłówek wjechał
MYŚLĘ że to nie prędkość tylko brak doświadczenia i skupienia na jeździe w takiej młodej grupie, rozluźnionych jadących nad morze. Przy 5 osobach i nadmiernej prędkości nie byłoby "kogo zbierać"a prędkość, no cóż bardzo dobrze pasuje do statystyk. ..
barierka drogowa stała po prostu za szybko. Kierowcy mający Bardzo Małe Wacki muszą się jakoś dowartościować.
@ChCiwRyj - Kmiocie i wieśniaku ty jeździsz rowerem do wójcika i przy taśmie wiórowe płyty przewalasz więc się nie odzywaj śmieciu !!!!
BMW == Bardzo majętny wieśniak
Upieram sie przy 3 ce, koła drozsze od całej budy. .. moze policja rozwiaze quiz??:)
@Miś uszatek - BMW == Bardzo majętny i głupi wieśniak !!!