UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak się patrzy na te komentarze. .. to sami kierowcy rajdowi. .. nigdy nie popełnili żadnego wykroczenia drogowego. .. (kolizja to właśnie wykroczenie. .. )nigdy nie popełnili żadnego błędu na drodze. .. nigdy źle nie zaparkowali. .. jak było ograniczenie do 40km/h na prostej i szerokiej drodze, to przestrzegał. .. w ogóle, to jeżdżą zgodnie z przepisami. .. a nawet jeśli pomimo tego stracą panowanie nad kierownicą, to reagują w tak wspaniały sposób, że nawet mrowce krzywdy nie zrobią. .. i oczywiście. .. człowiek z Mazowsza. .. to człowiek z Warszawy. .. Bo przecież na Mazowszu jest tylko jedno miasto. .. nad morze nikt stamtąd wyjechać nie może. .. Bo i po co. .. ? Pewnie elblazanie dorabiają wszystkich przedsiębiorców nad morzem. .. w ogóle. .. to wszystkie wypadki w tym mieście, to wina warszawiaków. .. nawet jak w nich nie uczestniczą. .. to mają takie ludy, że na odległość działają na porządnych kierowców Elbląga. ..

Cogitans

Anuluj