Wybrany wątek opinii

a moim zdaniem używanie okreslenia kolizja powinno miec zastosowanie w przypadku gdy chodzi o zderzenie co najmniej dwojga uczestników ruchu, pojazdow, inanaczej nalezy okreslac zdarzenie wypadkiem bo jest bardziej ogólne i trafne w tym przypadku, jestem przyzwyczajony, że jak ma miejsce kolizja to sa np. dwa auta po stluczce 😛
(2020.05.25)
To może się doucz. .. polskie prawo nazywa kolizja zdarzenie drogowe, w wyniku którego nie było osób, które doznały rozstroju zdrowia powyżej 7 dni. .. Więc klasyfikacja tego zdarzenia drogowego jest jak najbardziej trafna. .. to była kolizja. ..
Cogitans (2020.05.25)
@Cogitans - Pojęcie to nie funkcjonuje na gruncie prawa polskiego. Ty sie doucz. Napisalem moim zdaniem, czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem, że mam rację.
(2020.05.26)
Doucz się, bo jednak funkcjonuje
Ploterek (2020.05.26)
Powrót do komentarzy