Wybrany wątek opinii
a moim zdaniem używanie okreslenia kolizja powinno miec zastosowanie w przypadku gdy chodzi o zderzenie co najmniej dwojga uczestników ruchu, pojazdow, inanaczej nalezy okreslac zdarzenie wypadkiem bo jest bardziej ogólne i trafne w tym przypadku, jestem przyzwyczajony, że jak ma miejsce kolizja to sa np. dwa auta po stluczce 😛
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
To może się doucz. .. polskie prawo nazywa kolizja zdarzenie drogowe, w wyniku którego nie było osób, które doznały rozstroju zdrowia powyżej 7 dni. .. Więc klasyfikacja tego zdarzenia drogowego jest jak najbardziej trafna. .. to była kolizja. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Cogitans - Pojęcie to nie funkcjonuje na gruncie prawa polskiego. Ty sie doucz. Napisalem moim zdaniem, czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałem, że mam rację.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Doucz się, bo jednak funkcjonuje
Do moderacji
Odpowiedz
0
0