UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tu widze piniążki, dajta ja odkupiemi wyklepiem rach, ciach, ciach!!! Zawszem mnie na prawdęm spotkacie na AL. Piłsudzkiego. Siedzem w małym autku i czekam na ciekawe oferty. Uczciwie mówię:)Dajta tą bunię a zrobiem z niej cacuszko nie bite w salonie takiej nie widzieli a dotego jak plakiem będzie wszedzie pachniało. .. .Dziewczyny rozkladaja nogi na sam widok. ..

Zaraz ja wystawiem