A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Może kibic Legii. Kibice Olimpii. .. pomóc mu. Rozpoczynajcie zbiórkę na remont samochodu.
Tobie w 1szej kolejnosci na nowy mozg
Pozyczone - ciekawe czy z wypozyczalni i czy wykupione pelne ubezpieczenie - inaczej gosciu moze juz na poczatku zycia doroslego miec niezle dlugi. Ale skoro juz przez rok nazbieral tyle punktow to raczej nie ma co wspolczuc
Ale tu widzę same mądrale, czy to ważne z kąd jest, ważne że przeżył i nikomu nic się nie stało
@ddark - badać nie na wirusa a skierować na przymusowe badania psychiatryczne
Mistrz punktów w tym wieku jeszcze przez rok brawo chłopie myślenie na 1 miejscu gwarantowane!!!
Mistrz punktów w tym wieku tyle punktów i jeszcze uzbierać je przez rok no brawo chłopie myślę na 1 miejscu!!!
Jakby nie patrzeć, pomimo niezbyt dużego zamiłowania do Beemek, gdyby jechał czymś "ze słabej blachy", skończyło by się tragicznie.
Bunkrów nie ma ale i tak jest zaje. .. .. cie; -)))))))
To musiał być Kurella.