56
25.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Może kibic Legii. Kibice Olimpii. .. pomóc mu. Rozpoczynajcie zbiórkę na remont samochodu.
(2020.05.25)
Tobie w 1szej kolejnosci na nowy mozg
Tyu (2020.05.25)
Pozyczone - ciekawe czy z wypozyczalni i czy wykupione pelne ubezpieczenie - inaczej gosciu moze juz na poczatku zycia doroslego miec niezle dlugi. Ale skoro juz przez rok nazbieral tyle punktow to raczej nie ma co wspolczuc
(2020.05.25)

info

3  
  0
Ale tu widzę same mądrale, czy to ważne z kąd jest, ważne że przeżył i nikomu nic się nie stało
(2020.05.25)

info

0  
  2
@ddark - badać nie na wirusa a skierować na przymusowe badania psychiatryczne
JARIS (2020.05.25)
Mistrz punktów w tym wieku jeszcze przez rok brawo chłopie myślenie na 1 miejscu gwarantowane!!!
(2020.05.25)

info

3  
  0
Mistrz punktów w tym wieku tyle punktów i jeszcze uzbierać je przez rok no brawo chłopie myślę na 1 miejscu!!!
(2020.05.25)

info

3  
  0
Jakby nie patrzeć, pomimo niezbyt dużego zamiłowania do Beemek, gdyby jechał czymś "ze słabej blachy", skończyło by się tragicznie.
VAG (2020.05.25)

info

2  
  0
Bunkrów nie ma ale i tak jest zaje. .. .. cie; -)))))))
(2020.05.25)

info

2  
  0
To musiał być Kurella.
Seba ze wsi kobyle jaja (2020.05.25)

info

0  
  0