Wybrany wątek opinii
BMW !!!! Sezon uważam za otwarty w naszym mieście i okolicznych wiochach trochę jest ale wkrótce życie zweryfikuje ich możliwości !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
37
8
@Polak były mieszkaniec - Idiota jesteś i tyle, co ma marka auta do głupoty kierowcy ? Lataj sobie dalej swoim matizem psie
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@ChCiwRyj - Kmiocie i wieśniaku ty jeździsz rowerem do wójcika i przy taśmie wiórowe płyty przewalasz więc się nie odzywaj śmieciu !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1