Wybrany wątek opinii

BMW !!!! Sezon uważam za otwarty w naszym mieście i okolicznych wiochach trochę jest ale wkrótce życie zweryfikuje ich możliwości !!!!!
Polak były mieszkaniec (2020.05.25)
@Polak były mieszkaniec - Idiota jesteś i tyle, co ma marka auta do głupoty kierowcy ? Lataj sobie dalej swoim matizem psie
ChCiwRyj (2020.05.26)
@ChCiwRyj - Kmiocie i wieśniaku ty jeździsz rowerem do wójcika i przy taśmie wiórowe płyty przewalasz więc się nie odzywaj śmieciu !!!!
Polak były mieszkaniec (2020.05.26)
Powrót do komentarzy