UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bidak nie wiedzial, ze w Elblagu nic sie nie udaje, moze i rekord pobil, ale tu o pobicie najlatwiej- do celu jednak nie dojechal.


Anuluj