UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bidak nie wiedzial, ze w Elblagu nic sie nie udaje, moze i rekord pobil, ale tu o pobicie najlatwiej- do celu jednak nie dojechal.
Bidak nie wiedzial, ze w Elblagu nic sie nie udaje, moze i rekord pobil, ale tu o pobicie najlatwiej- do celu jednak nie dojechal.