UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Cogitans - Po co to te umoralniania? Jakby ci skosił kogoś z rodziny to też tak byś moralizował? Wątpię. A że mentalność warszawiaków jest znana to i komentarze poleciały kilka lat temu podczas sezonu letniego na wybrzeżu w sklepach pojawiły się tabliczki z napisem warszawiaków nie obsługujemy bo mieli dość buty i chamstwa warszawki, gdyż właśnie tak się przedstawiają mieszkańcy mazowsza, czego jak na ironię nie robią rodowici Warszawiacy Druga sprawa jak masz prawko od roku to pokora noga z gazu zwłaszcza jak ludzi wieziesz, rozumiał byś to wszystko panie "myślący"jak byś trochę życia znał,

stan umysłu