Wybrany wątek opinii
Jak się patrzy na te komentarze. .. to sami kierowcy rajdowi. .. nigdy nie popełnili żadnego wykroczenia drogowego. .. (kolizja to właśnie wykroczenie. .. )nigdy nie popełnili żadnego błędu na drodze. .. nigdy źle nie zaparkowali. .. jak było ograniczenie do 40km/h na prostej i szerokiej drodze, to przestrzegał. .. w ogóle, to jeżdżą zgodnie z przepisami. .. a nawet jeśli pomimo tego stracą panowanie nad kierownicą, to reagują w tak wspaniały sposób, że nawet mrowce krzywdy nie zrobią. .. i oczywiście. .. człowiek z Mazowsza. .. to człowiek z Warszawy. .. Bo przecież na Mazowszu jest tylko jedno miasto. .. nad morze nikt stamtąd wyjechać nie może. .. Bo i po co. .. ? Pewnie elblazanie dorabiają wszystkich przedsiębiorców nad morzem. .. w ogóle. .. to wszystkie wypadki w tym mieście, to wina warszawiaków. .. nawet jak w nich nie uczestniczą. .. to mają takie ludy, że na odległość działają na porządnych kierowców Elbląga. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Cogitans - Po co to te umoralniania? Jakby ci skosił kogoś z rodziny to też tak byś moralizował? Wątpię. A że mentalność warszawiaków jest znana to i komentarze poleciały kilka lat temu podczas sezonu letniego na wybrzeżu w sklepach pojawiły się tabliczki z napisem warszawiaków nie obsługujemy bo mieli dość buty i chamstwa warszawki, gdyż właśnie tak się przedstawiają mieszkańcy mazowsza, czego jak na ironię nie robią rodowici Warszawiacy Druga sprawa jak masz prawko od roku to pokora noga z gazu zwłaszcza jak ludzi wieziesz, rozumiał byś to wszystko panie "myślący"jak byś trochę życia znał,
Do moderacji
Odpowiedz
2
0