A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Te zdjęcia to jakaś masakra. Ludzie idą do lasu, żeby cieszyć się przyrodą: drzewa, krzywe konary, koślawe korzenie wystające na ścieżce, dzikie rzeczki, a nie chodzić wzdłuż ścieku od linijki, po chodniku, bez drzew. ..
@Dobra Rada, takie rady to sobie odpuść. Jak pokazuje historihistoria nieruchomości to najlepsza inwestycja. Jeśli inflacja będzie taka jak zapowiadają eksperci, to twoja gotówka za sprzedane mieszkanie będzie nikła w oczach. Ceny mieszkań spadną, to pewne, ale dlatego że była napompowana bańka. Szczególnie w trójmieście gdzie ceny za metr przekroczyły 10 tyś.
3 lata po powodzi i nadal b.. tyle komentarza
Kebać to wszystko
nie skomleć bo wam Wróblewski i jego rada zakaz wstępu zrobią albo zlikwidują całego bażanta, wytną w pień i co im zrobicie?
Dziękuję wam za zniszczenie czerwonego szlaku złomem i betonem CBA powinno się przyjrzeć tej dewastacji robionej przez kolegę wielce panującego
To jest skandal! Dziennikarze portelu! ciagnijcie wroblewskiego za jaja i niech pieje jak kogut, pytajcie kto z imienia i nazwiska jest odpowiedzialny za zniszczenie bazantarni. Przeciez to jest dewastacja, po co wycieto te drzewa? I te betonowe brzegi? przy okazji poniszczyli szlaki. To jest jakies nieporozumienie wroblewski powinien pojsc za to siedziec do paki razem ze swoimi kolesiami z nadlesnictwa. Tak to jest gdy swołocz zostanie wpuszczona na urzedy to jest gorzej niz szarancza. Wroblewski i jego ekipa zrobili wieksze spustoszenie niz ta nawalnica w 2017 roku.
Czy portel wie co pisze? Czy może idzie pod pachę z lokalną władzą bo tak milej i nie widzi i nie opisuje ogromu dewastacji i zniszczenia lasu pokoleń elblążan! Po co piszecie takie bzdury zamiast uderzyć pięścią w stół!
Fatalnie to wygląda. Kto w ogole zezwolil na ciezki sprzet na tym szlaku? Wystarczyloby zagonic pare chłopa i łopatami by to ogarneli. Istota tego potoku i szlaku była jego naturalność, dzikość natomiast wy wszystko zniszczyliście. Kompletna dewastacja.
Zrobili by to łopatami to szlak zachowałby swój urok. Wiadomo, że za jakiś czas znów by mogło się coś zespuc, ale tak juz ma być, taka jest natura. Naturą nie jest betonowanie sztuczne tego unikatowego miejsca. DRAMAT.
A chciałbyś kupić. .. .