UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fatalnie to wygląda. Kto w ogole zezwolil na ciezki sprzet na tym szlaku? Wystarczyloby zagonic pare chłopa i łopatami by to ogarneli. Istota tego potoku i szlaku była jego naturalność, dzikość natomiast wy wszystko zniszczyliście. Kompletna dewastacja. Zrobili by to łopatami to szlak zachowałby swój urok. Wiadomo, że za jakiś czas znów by mogło się coś zespuc, ale tak juz ma być, taka jest natura. Naturą nie jest betonowanie sztuczne tego unikatowego miejsca. DRAMAT.
zenada