35
24.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przydałoby się zrewitalizować dział ogłoszeń damsko - męskich. ..
(2020.04.25)

info

3  
  1
Było tak fajnie. - przejść się na spacerek - pobiegać - pojeździć rowerkiem Ptaszki pięknie śpiewały. Teraz spokojnie oczekuję na wielką wodę, by zabrała te koszmarne gabiony, a za jakieś dwadzieścia lat odrosną i te buki. Będą miały 15,a nie 30-40 m, ale może wrócą chociaż te ptaszki.
Maczeda (2020.04.25)

info

4  
  0
Opisując, uderzyli pięścią w stół. Nie dostrzegłeś tego? Przejrzyj komentarze! Nie zawsze można bezpośrednio przedstawiać jakieś zdanie. Tu został przedstawiony problem, zatem do dzieła!
(2020.04.25)
Jakby się wszyscy wzięli do roboty to w kilka dni i byłoby po remoncie. A tak jeden robi a erszta siedzi i komentuje.
(2020.04.25)

info

1  
  1
Ale miasto nie jest chore.
Krzysztof z Opola (2020.04.25)
@Qubas - Ja bym zrobił wiszący. Byłaby dodatkowa atrakcja
bbbbbbrr (2020.04.25)
Szerokość obecnego czerwonego jest taka że. .. .. będą wielkimi samochodami wywozili drewno. Zobaczycie
szymborski (2020.04.25)

info

2  
  0
Pytanie czy eblag ma jeszcze gospodarza czy tez pozostał tylko warhoł piastujacy stanowisko ktoremu na tym miescie wcale nie zalezy a jedynie jest wtyczka pozwalajaca krecic kolesiom bardzo szkodliwe dla tego miasta interesy?Przeciez ten facet udajacy prezydenta zdewastowal ten unikatowy las. Wszyscy przez dekady zazdroscili nam bazanatarni a ten buffon przez swoje nierzady postawil na bazantarni krzyzyk. niech no jeszcze pociagna obwodnice przez polane z wiatami i koniec bazantarni. I to wy durni elbazanie sobie tego warhola wybraliscie. Na zlosc PIS. no to teraz macie glupcy
yataman (2020.04.26)

info

2  
  0
Z drewna z wycinki zrobić mostek Elewów. Zamiast do prywatnych kominków, dogadać z wojskiem w ramach treningu postawia. Nie takie budowle z drewna stawiają.
daroebing (2020.04.26)

info

3  
  0
ciekawe czy te wszystkie nierówności na szlaku ogarną, tj dziury i pełno kamieni przez które ciężko normalnie przejechać rowerem czy wózkiem.
jajajak (2020.04.27)

info

0  
  0