A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przydałoby się zrewitalizować dział ogłoszeń damsko - męskich. ..
Było tak fajnie.
- przejść się na spacerek
- pobiegać
- pojeździć rowerkiem
Ptaszki pięknie śpiewały. Teraz spokojnie oczekuję na wielką wodę, by zabrała te koszmarne gabiony, a za jakieś dwadzieścia lat odrosną i te buki. Będą miały 15,a nie 30-40 m, ale może wrócą chociaż te ptaszki.
Opisując, uderzyli pięścią w stół. Nie dostrzegłeś tego? Przejrzyj komentarze! Nie zawsze można bezpośrednio przedstawiać jakieś zdanie. Tu został przedstawiony problem, zatem do dzieła!
Jakby się wszyscy wzięli do roboty to w kilka dni i byłoby po remoncie. A tak jeden robi a erszta siedzi i komentuje.
Ale miasto nie jest chore.
@Qubas - Ja bym zrobił wiszący. Byłaby dodatkowa atrakcja
Szerokość obecnego czerwonego jest taka że. .. .. będą wielkimi samochodami wywozili drewno. Zobaczycie
Pytanie czy eblag ma jeszcze gospodarza czy tez pozostał tylko warhoł piastujacy stanowisko ktoremu na tym miescie wcale nie zalezy a jedynie jest wtyczka pozwalajaca krecic kolesiom bardzo szkodliwe dla tego miasta interesy?Przeciez ten facet udajacy prezydenta zdewastowal ten unikatowy las. Wszyscy przez dekady zazdroscili nam bazanatarni a ten buffon przez swoje nierzady postawil na bazantarni krzyzyk. niech no jeszcze pociagna obwodnice przez polane z wiatami i koniec bazantarni. I to wy durni elbazanie sobie tego warhola wybraliscie. Na zlosc PIS. no to teraz macie glupcy
Z drewna z wycinki zrobić mostek Elewów. Zamiast do prywatnych kominków, dogadać z wojskiem w ramach treningu postawia. Nie takie budowle z drewna stawiają.
ciekawe czy te wszystkie nierówności na szlaku ogarną, tj dziury i pełno kamieni przez które ciężko normalnie przejechać rowerem czy wózkiem.