UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Te zdjęcia to jakaś masakra. Ludzie idą do lasu, żeby cieszyć się przyrodą: drzewa, krzywe konary, koślawe korzenie wystające na ścieżce, dzikie rzeczki, a nie chodzić wzdłuż ścieku od linijki, po chodniku, bez drzew. ..