UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękuję wam za zniszczenie czerwonego szlaku złomem i betonem CBA powinno się przyjrzeć tej dewastacji robionej przez kolegę wielce panującego

Z i e l a r s k i

Anuluj