UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękuję wam za zniszczenie czerwonego szlaku złomem i betonem CBA powinno się przyjrzeć tej dewastacji robionej przez kolegę wielce panującego
Z i e l a r s k i
Dziękuję wam za zniszczenie czerwonego szlaku złomem i betonem CBA powinno się przyjrzeć tej dewastacji robionej przez kolegę wielce panującego
Z i e l a r s k i