UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy portel wie co pisze? Czy może idzie pod pachę z lokalną władzą bo tak milej i nie widzi i nie opisuje ogromu dewastacji i zniszczenia lasu pokoleń elblążan! Po co piszecie takie bzdury zamiast uderzyć pięścią w stół!


Anuluj