UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy portel wie co pisze? Czy może idzie pod pachę z lokalną władzą bo tak milej i nie widzi i nie opisuje ogromu dewastacji i zniszczenia lasu pokoleń elblążan! Po co piszecie takie bzdury zamiast uderzyć pięścią w stół!