UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest skandal! Dziennikarze portelu! ciagnijcie wroblewskiego za jaja i niech pieje jak kogut, pytajcie kto z imienia i nazwiska jest odpowiedzialny za zniszczenie bazantarni. Przeciez to jest dewastacja, po co wycieto te drzewa? I te betonowe brzegi? przy okazji poniszczyli szlaki. To jest jakies nieporozumienie wroblewski powinien pojsc za to siedziec do paki razem ze swoimi kolesiami z nadlesnictwa. Tak to jest gdy swołocz zostanie wpuszczona na urzedy to jest gorzej niz szarancza. Wroblewski i jego ekipa zrobili wieksze spustoszenie niz ta nawalnica w 2017 roku.
ursus