UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te zdjęcia to jakaś masakra. Ludzie idą do lasu, żeby cieszyć się przyrodą: drzewa, krzywe konary, koślawe korzenie wystające na ścieżce, dzikie rzeczki, a nie chodzić wzdłuż ścieku od linijki, po chodniku, bez drzew. ..