A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I nic nie wskórał - swoją poranną wizytacją - radny "mega"Tołwiński jako negocjator. A może teraz przekaże swoje poduszki przytulanki?
Panu Tołwińskiemu należą się duże brawa. Zainteresował się sprawą, zgłębił temat, wysłuchał pracowników, prezydent się zamknął i z nikim nie chciał rozmawiać.
W innych miastach władze walczą o miejsca pracy. W Elblągu zwalnia się ludzi. My elblążanie zapamiętamy to wam. Gdzie macie sumienia? Nie dziwię się, że nie przyjęli chorego. To nie szpital. Dzisiaj chorzy byliby wszyscy.
pan Missan jako ratownik powinien wiedzieć co znaczy przywożenie pijakow na SOR sal
Radni, którzy się wstrzymali to tak, jakby zagłosowali za likwidacja. Żenada! Co to w ogóle ma znaczyć wstrzymywanie się od głosu. Dorośli ludzie, którzy nie mają zdania? Nie piwinno być w ogóle możliwości wstrzymywania się od głosu. To pozorne działanie.
Jakie nest uzasadnienie uchwaly, bo nie chce mi sie odsluchwac sesji. Proszę przytoczyć w artykule.
"pan Missan jako ratownik powinien wiedzieć co znaczy przywożenie pijakow na SOR sal "on teraz jest wiceprezydentem i gów. .. go to obchodzi. Będzie za kilka lat kandydował na prezydenta i jeszcze bardziej gow. .. .. będzie go obchodziło.
Chyba radni trochę sie zapomnieli! To mieszkańcy ich wybrali a nie Prezydent! To ludzi mają słuchać i reprezentowac , działać i ratowac dla ich dobra! To kpina , kim oni są???aby wypinać się na ludzi ktorzy ich wybierają!
No jasne jeszcze takiego tu brakuje , nigdy
Nie zdziwię się, jak po epidemii zostanie powołana jakaś inna jednostka pełniąca funkcję izby wytrzeźwień, tylko, że z nowym kierownikiem. Albo zgłosi się stowarzyszenie, które taką izbę poprowadzi.