UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W innych miastach władze walczą o miejsca pracy. W Elblągu zwalnia się ludzi. My elblążanie zapamiętamy to wam. Gdzie macie sumienia? Nie dziwię się, że nie przyjęli chorego. To nie szpital. Dzisiaj chorzy byliby wszyscy.

AnnaL.