UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Radni, którzy się wstrzymali to tak, jakby zagłosowali za likwidacja. Żenada! Co to w ogóle ma znaczyć wstrzymywanie się od głosu. Dorośli ludzie, którzy nie mają zdania? Nie piwinno być w ogóle możliwości wstrzymywania się od głosu. To pozorne działanie.


Anuluj