UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Radni, którzy się wstrzymali to tak, jakby zagłosowali za likwidacja. Żenada! Co to w ogóle ma znaczyć wstrzymywanie się od głosu. Dorośli ludzie, którzy nie mają zdania? Nie piwinno być w ogóle możliwości wstrzymywania się od głosu. To pozorne działanie.