UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chyba radni trochę sie zapomnieli! To mieszkańcy ich wybrali a nie Prezydent! To ludzi mają słuchać i reprezentowac , działać i ratowac dla ich dobra! To kpina , kim oni są???aby wypinać się na ludzi ktorzy ich wybierają!